Vánoční besídka

Poslední školní den v roce 2018 jsme si ve škole uspořádali vánoční besídku. Ve třídě zářil stromeček, kolem něhož byly rozprostřeny dárky. Vánoční atmosféru dotvářelo vypravování o Vánocích, cukroví, které si děti přinesly z domovů a rozdávání dárků. Před odchodem domů jsme si poprali šťastné a veselé Vánoce.

Kritéria hodnocení

1. aktivita v hodinách 2. znalosti 3. písemné práce a testy 4. zápisy a úprava sešitů 5. kázeň v hodinách 6. dobrovolné DÚ (PŘ + VL v podobě referátů - jasně, stručně, papír slouží spíš jako osnova)

Přivítání

Milí čtvrťáčci, tak už je to tady, začíná škola. Vy se ale nemusíte ničeho bát, protože mimo práce Vás čeká hromada zábavy. Poprvé se společně sejdeme v pondělí 3. září, kdy ve škole strávíme jednu vyučovací hodinu, kterou vyplňíme povídáním o prázdninách. Nepotřebujete s sebou vůbec nic, ani svačinu. V dalších dnech se budeme postupně připravovat na nový školní rok. Každý den budete potřebovat přezůvky, svačinu, penál a zápisníček. Nezdržím vás déle než 4 vyučovací hodiny. Moc se na Vás těšíme. Věřte, že nám to spolu pěkně půjde. Třídní učitelka Bc. Turková Lucie, asistent pedagoga Leona Macháčková