Naše poslední vánoční besídka…

Pro letošní školní rok jsme neměli příliš jednotnou představu o podobě posledního společně stráveného dne před Vánoci, což však neznamená, že jsme si s tímto zapeklitým úkolem neporadili…

Úvod předvánočního dne jsme věnovali organizačním záležitostem, v podobě focení dárečku pro kočičí útulek v Sokolově a rozhodování o podobě námi zvoleného obědu na přání.

Následně jsme si zahráli naši obdobu židličkované, díky čemuž jsme si řádně protáhli všechny končetiny.

Posléze jsme přešli k netradičnímu rozdávání dárečků, kdy jsme velmi rychle přišli na kloub dlouhotrvajícímu potutelnému úsměvu naší paní učitelky a paní asistentky... Každý z nás měl koupit vtipný, originální a potěšující dáreček do částky 50,- Kč. Po házení kostkou, na níž muselo padnout číslo šest, jsme si mohli vybrat jakýkoli z na lavici vyskládaných dárků. Netušili jsme však, že přijde druhé kolo a o své dárky můžeme snadno přijít, jelikož nám po hození jedničky ve vymezeném časovém limitu spolužák mohl získaný dárek uzmout pro sebe. Bojovali jsme do poslední vteřiny, zejména tedy o balíček prezervativů a hrneček s marshmallow sadou.

Vánoční nálady jsme využili k předání zbývajících dárečků, které nás ještě více rozveselily a rozněžnily, byť nejvíce rozněžněnou byla naše paní učitelka, které jsme věnovali překrásný řetízek, a paní asistentka, jíž jsme obdarovali dárkovým poukazem.

Z rukou paní učitelky a paní asistentky jsme převzali dárkový voucher na vybraný společný zážitek, který si můžeme vyčerpat v průběhu měsíců únor a březen, dále lízátko a „výdejnu radosti“ – krabičku plnou tolik zapomínaných pomůcek, jež nás jistě nejednou zachrání od nepříjemností…

Závěr naší besídky jsme věnovali tolik „oblíbenému“ úklidu a odstrojení našeho živého stromečku, který nám obstarali Martin s Ondrou již po prvním adventu.  

Přejeme všem šťastné a pohodové Vánoce, příjemné prožití volných dní a úspěšný start nového roku J.