Uvítací dopis pro malé prvňáky - školáky

Sluníčko se probudilo,

paprskama zasvítilo,

pohladilo kytičky,

zvířátka i dětičky.

To vše udělalo jen,

aby měli hezký den.:):):)

 

Milé děti,

prázdniny pomalu končí a já paní učitelka Lenka i s paní asistentkou Leonou se moc těšíme, až se poprvé uvidíme.

V úterý 1. září bude váš velký den, stanou se z vás školáci. Školní rok zahájíme společně slavnostním přivítáním v 8.10 hodin v Komunitním centru v Lomnici. Děti, které navštěvovaly Mateřskou školu v Lomnici, se sejdou společně v 8 hodin před mateřskou školou. My ostatní budeme mít sraz v 8 hodin před komunitním centrem. OÚ pro Vás zajistil pana fotografa. Po příjemném přivítání půjdeme v doprovodu rodičů a žáků 9. třídy do NAŠÍ – VAŠÍ nové „sluníčkové“ 1. třídy. Zjistíme, co nás čeká a nemine… :) Rodiče, kteří Vás budou chtít vidět ve školních lavicích, (vzhledem k mimořádné situaci a velkému množství dospělých lidí v malém prostoru) za námi přijdou do třídy v 8.45 hodin. 

Ve středu 2. září budeme trávit čas v naší třídě od 8 do 9.40 hodin. S sebou si vezměte aktovky, přezůvky, vybavený penál, svačinu, pití.

Ve čtvrtek 3. září půjdeme do školy ve sportovním oblečení, do batůžku si připravíte svačinu a pití. Čeká nás „olympijský den“ plný her a sportovních aktivit. Abychom byli vidět a ukázali, že jsme „sluníčková třída“, pokud to bude možné, oblékneme si trička v barvě sluníčka (může být žluté, oranžové). Sportovní dopoledne bude ukončeno v 11.40 hodin.

V pátek 4. září budeme ve třídě do 11.40 hodin. S sebou si vezměte aktovky, přezůvky, vybavený penál, svačinu, pití, obalené pracovní sešity a podepsané školní pomůcky.

Prvňáčci – školáčci, naše třída bude plná dětí, ale i nových kamarádů – pomocníků. Už teď se na vás těší obr Oliver, silák Standa a další… Kdo to je? Nechte se překvapit, brzy se to dozvíte. :)

Těšíme se na vaše úsměvy… Vaše třídní učitelka Lenka Lídlová a paní asistentka Leona Macháčková