TV a sport

Můj koníček - veslování

20.03.2024
12
Mluvnické cvičení - veslování očima žáka 7. třídy Můj koníček – veslování Na veslování chodím už asi zhruba 4 měsíce. Prvně jsem o něm slyšel tady u nás ve škole, když jsem byl vybrán na krajské závody škol do Karlových Varů. Tento sport mě nadchl, a proto jsem se o něj začal zajímat. Přihlásil jsem

Mistrovství světa v halovém veslování

13.03.2024
32
Ve čtvrtek 22. února 2024 v 6:45 hodin ráno jsme se vydali na očekávané MS v halovém veslování do pražské haly O2 Universum, kde se konalo při této příležitosti MČR v halovém veslování škol, na které jsme byli nominováni z regionálního kola v listopadu. Že organizace a celý průběh závodu je úplně na jiné úrovni,

Krajské kolo ve florbale

15.02.2024
15
V prosinci se dívkám 1. stupně podařilo postoupit z druhého místa okresního kola do krajského. V úterý 30. 1. 2024 jsme se tedy vypravily na krajské finále do Karlových Varů. Bohužel těsně před konáním soutěže onemocněla jedna hráčka, a dokonce i brankářka, takže jsme museli na poslední chvíli sestavit náhradní tým. První dva zápasy byly

Silový víceboj 2024

15.02.2024
21
Ve čtvrtek 18. 1. 2024 zahájili starší žáci naší školy sportování soutěží v silovém víceboji, ta se uskutečnila v tělocvičně ZŠ Sokolov, Křižíkova. Závodilo se v hodu medicinbalem, shybech na hrazdě, trojskoku a benchpressu s polovinou vlastní váhy. Konkurence byla obrovská, a tak i přes pěkné výkony skončilo naše družstvo ve složení Vojtěch Jirkovský, Dominik

Lyžařský výcvik 2024

04.02.2024
23
Letošní zima nám moc sněhu nedopřává, a tak jsme vyrazili v týdnu od 22. ledna do 26. ledna 2024 na lyžařský výcvik, tentokráte až na Boží Dar a Klínovec. I přes nepříznivé počasí se každý den zúčastnilo kurzu téměř 40 žáků. Skoro polovina z nich poznávala okolí Božího Daru na běžkách, zatímco ostatní zlepšovali své

Sportovní liga pro 1. stupeň ZŠ

03.01.2024
50
Žákům 1. stupně se podařilo minulý školní rok vybojovat 8. místo ve Sportovní lize škol okresu Sokolov z celkového počtu 24 škol. Slavnostní vyhodnocení a předání ocenění proběhlo až v tomto roce a já tak mohla s radostí převzít pro naši školu diplom, pohár a poukázku na nákup sportovního vybavení.